Welcome! Anonymous

Atak Pedobeara na Osztyn

"Jego ku**a ma* senacka obietnica bez pokrycia, nie pie**ol mi o ludziach, najpierw naucz się ich życia"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Atak Pedobeara na Osztyn

Postprzez Alien » 08 lut 2010, 21:00

http://olsztyn.gazeta.pl/olsztyn/1,3518 ... _brak.html

ogólnie prosy dla mazur bo dobre akcje tam mają jednak
Kosmitą jestem i nic co obce nie jest mi obce.

Who's that riding in the sun?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun?
Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad.
Alien
Moderator

Re: Atak Pedobeara na Osztyn

Postprzez eldoes » 09 lut 2010, 20:37

Mogłeś chociaż Olsztyn, napisać ;] A propos, czemu nie napisałeś w profilu z jakiej miejscowości pochodzisz, wstydzisz się? Mimo tego Peadobear`a ja i tak jestem dumny ze swojego miasta, bo miasto to coś więcej, niż tylko wpadki, i sukcesy. Od tego typu wyśmiewań każdy chciałby się ustrzec, ale nie można ich tez odstawiać na dalszy plan i udawać, że nie miały miejsca.

Ale...

Dzięki internetowi o pomyłce dowiedział się autor ilustracji wykorzystanej przez "Gazetę Olsztyńską". To Michael Barrick, kanadyjski artysta grafik. Jak tłumaczy na swoim blogu, zestawienie pedomisia z maskotkami olimpijskimi miało być żartem artystycznym. Przyznał też, że od piątkowego incydentu jego stronę internetową odwiedza znacznie więcej internautów niż wcześniej. Stąd jego "wdzięczność" dla olsztyńskiej gazety, bo pomyłka przysporzyła mu popularności na całym świecie. Sława stała się dla niego nie tylko powodem do dumy, ale też zachętą do dalszej pracy. - Zainspirowało mnie moje 15 minut sławy - pisze na swoim blogu, prezentując zaprojektowaną przez siebie kartę pocztową. Można ją wysłać tym, których spotka równie niespodziewanie wyróżnienie i sława.

W sobotę "Gazeta Olsztyńska" zamieściła przeprosiny i informację, że redakcja opublikowała niewłaściwy rysunek z maskotkami. Jak doszło do pomyłki? - Po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy maskotek, wyskoczył nam obrazek, który został zamieszczony w gazecie - tłumaczy Artur Dryhynycz, szef działu sportowego "Gazety Olsztyńskiej".
eldoes
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 2

Powrót do Polska i świat