Welcome! Anonymous

audycja Listen! (Radio Index 96 FM) - Zielona Góra i okolice

"Dzięki Bogna za audycje piękne, za tym tęsknie chociaż muzyka jest we mnie"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Re: audycja Listen! (Radio Index 96 FM) - Zielona Góra i oko

Postprzez Hax » 30 lip 2010, 19:34

Bez torta, bez świeczek, bez bezalkoholowego szampana świętujemy jubileuszowe wydanie audycji Listen! Już w najbliższy niedzielny wieczór na falach Akademickiego Radia Index nadamy setne wydanie hiphopowej audycji Listen!, która gości w eterze od 2008 roku. Na jubileuszowy program nie musicie przynosić żadnych prezentów. To my zajmiemy się rozdawaniem upominków dla naszych wiernych słuchaczy.

Wśród nagród przygotowanych na najbliższy niedzielny wieczór pojawią się między innymi 3 płyty duetu Boomer&Ask, dwie płyty Wdowy, a także ubrania. Co konkretniej? Jeden t-shirt „Stay True Classic" ufundowany przez Agencja Koncertowo-Wydawnicza Stay True, oraz jeden t-shirt z kolekcjonerskiej edycji koszulek „Erking/NNFoF - Sixpack EP", której nie kupicie w żadnym sklepie!

Oprócz wielu konkursów w najbliższej audycji zdamy relację z festiwalu Biegnii Summer Jam, który od sobotniego poranka rozgrywać się będzie na skateparku w zielonogórskim parku 1000-Lecia.

Muzykę w najbliższym odcinku audycji zapewni między innymi Ja-Rule, Pharaohe Monch, VNM, Tede, Zeus, Capone-N-Noreaga i Eminem. Płytą tygodnia będzie najnowsze wydawnictwo filadelfijskiej grupy The Roots, która przed kilkoma tygodniami wydała premierowy album pod tytułem „How I Got Over".

Do usłyszenia!
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Mariusz » 31 lip 2010, 14:30

Hax napisał(a):Bez torta, bez świeczek, bez bezalkoholowego szampana świętujemy

to tak mozna? chyba ze flaszka przy radioodbiorniku.
Obrazek
Mariusz
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 3

Postprzez savas » 22 sty 2012, 15:20

Szkoda ze nie istnieje juz ta audycja :<
savas
Wkręca się
Wkręca się

Poprzednia strona