Welcome! Anonymous

B-GIRLS

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Re: B-GIRLS

Postprzez natalia_wronska » 08 gru 2010, 09:38

naturalbornchiller napisał(a):Jean Grae kocham jej album z blue sky black death.

Ja również! Zdecydowanie! ;)

od siebie na szybko polecę Ladi6 - artystkę pochodzącą z Nowej Zelandii, łączącą sprawnie hip-hop, reggae i soul. Pierwszy album wydała w 2008 r.. "Time is much" na początku ukazał się tylko w jej ojczyźnie, a na rynek globalny wszedł dopiero w tym roku. Niedawno ukazał się jej drugi krążek "The liberation of", ale za wzorem poprzedniej produkcji - dostępny póki co jest tylko w Nowej Zelandii.

Ladi6, dyskografia:
"Time is much" (2008)
"The liberation of" (2010)
natalia_wronska
Początkujący
Początkujący

Postprzez Jihad » 20 cze 2011, 02:10

Lady.. na wstępie "szacun" za ETERNIA.
Ja akurat właśnie trochę siedzę w kanadyjskim rapie i zgodzę się z Tobą, że jest to jedna z najlepszych raperek kanady - ale mało sąsiadek się do niej umywa. Ma specyficzne skillsy jak również tekstowo rozbraja. Zwłaszcza pokazała co potrafi na gościnnym kawałku z Classified.

No i chyba to na tyle, bo jakoś dziewuch aż tak nie słucham ;)
Ale sobie przeglądnę co żeście tam na bazgrali/bazgrały i może właśnie poza Et coś innego wyczaję :lol: :roll: :mrgreen:
Każdy prowadzi swój prywatny...
Obrazek
Mówię to co myślę milczę jeśli czegoś nie wiem
To mój osobisty sukces i owoc wiary w siebie.
Jihad
Początkujący
Początkujący

Postprzez lady_quas » 20 cze 2011, 10:57

Akua Naru - The Journey Aflame, płyta wyszła na początku tego roku, nie będę się o niej rozpisywać, polecam sprawdzić :)

http://www.youtube.com/watch?v=l3-4-3mHbY8
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 22

Postprzez Ariel4ZO » 28 lis 2011, 10:08

Mam kolezanke co tanczy breakdance i powiem wam... MASAKRA co ona potrafi zrobic ze swoim Cialem..
Ariel4ZO
Początkujący
Początkujący

Postprzez kam_ » 03 gru 2011, 16:18

Jest szansa na jej koncert?
kam_
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Zagraniczny