Welcome! Anonymous

Evidence - Cats & Dogs [2011]

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Evidence - Cats & Dogs [2011]

Postprzez Hax » 18 wrz 2011, 09:08

Obrazek

Laureat nagrody Grammy i jedna trzecia Dilated Peoples - Evidence wraca z krążkiem "Cats & Dogs", jego długo oczekiwanym, trzecim solowym albumem,oraz debiutem w labelu Rhymesayers. Ev po raz kolejny dostarcza nam materiał na wysokim poziomie i znów udowadnia, że zasłużył na tytuł "Mr. Slow Flow".

"Cats & Dogs" to brutalnie szczery album, gdzie Evidence otwiera się przed nami i opowiada historie swojego życia od EP Layover. Rozwiązywanie problemów związanych z osobistą walką, utrzymuje pozytywny wydźwięk albumu, gdyż skupia się na przezwyciężaniu trudności, a tematy są powiązane z ludźmi ze wszystkich dziedzin życia.

Płytę swoimi gościnnymi występami urozmaicą: Raekwon z Wu-Tang Clanu, Prodigy z Mobb Deep, reszta członków Dilated Peoples, czyli Rakaa i Alchemist., Slug z Atmosphere, Aesop Rock, Ras Kass, Roc Marciano, Krondon, Lil Fame z M.O.P., Termanalogy oraz Aloe Blacc.

Tracklista
01 The Liner Notes f. Aloe Blacc
02 Strangers
03 The Red Carpet f. Raekwon & Ras Kass
04 It Wasn’t Me
05 I Don’t Need Love
06 You
07 God Bless That Man
08 Fame f. Roc Marciano & Prodigy
09 James Hendrix (Stepbrothers)
10 Late For The Sky f. Slug & Aesop Rock
11 Crash
12 Where You Come From? f. Rakaa, Lil Fame & Termanology
14 To Be Continued…
15 Falling Down
16 Well Runs Dry f. Krondon

ZAMÓW ALBUM
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Re: Evidence - Cats & Dogs [2011]

Postprzez GRADY » 04 gru 2011, 22:59

Aj nie podchodzi mi, może z czasem.
GRADY
Początkujący
Początkujący

Propsy: 2

Postprzez bakrap » 05 gru 2011, 00:08

Mi podchodzi. Na poziomie album, moze nie przekatowany przeze mnie, ale przesuchiwany wiele razy.
bakrap
Początkujący
Początkujący

Postprzez savas » 22 sty 2012, 15:10

Jaranko jak z tąd do Glasgow ! Słucham tej płyt do teraz i się nie mogę przestać jarać jak podczas 1 odsłuchu !
savas
Wkręca się
Wkręca się

Powrót do Zagraniczny