Welcome! Anonymous

G-Funk !

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

G-Funk !

Postprzez Cyprian » 06 mar 2010, 14:36

''Gangsta Funk'' wywodzący się z West Coast'u powstał na początku lat '90. Są różne opinie kto był jego ''ojcem'' jednak z większości źródeł można wyczytać że był to zespół Above the Law oraz Dr.Dre z grupą N.W.A. '92 - '96 były okresem świetności dla G-funk'u.W Polsce G-funk zapoczątkowała grupa 2cztery7 z Warszawy.

Co wy sądzicie o g-funku który styl preferujecie ten wyluzowany (np. Foesum i Eazu w którym jestem zakochany po uszy) czy raczej ten agresywny ? Jacy są wasi ulubieni artyści tego gatunku ?
'' mam więcej pomysłów niż wody ma basen''
Cyprian
Wkręca się
Wkręca się

Re: G-Funk !

Postprzez piotreka83 » 06 mar 2010, 18:24

g funk - ewenement jeśli chodzi o rap, bezwzględnie kojarzony z zachodnim wybrzeżem....jaram się od g funk era warrena g....słucham tego do dzisiaj, co do artystów....hmmm jest tego naprawdę masa, nie mam ulubionych, nie prowadzę jakichś rankingów, bo uważam to za stratę czasu, gdy mam na coś ochotę to do tego wracam...od siebie mogę tylko zachęcić tych którzy nie mieli styczności, albo minimalna, żeby wciągnęli się w ten podgatunek.
piotreka83
Początkujący
Początkujący

Postprzez Dah-Dah » 05 sie 2011, 14:11

Nie wyobrażam sobie lata bez "słonecznego" G-Funku, zwłaszcza, że to piękna sprawa - odpalić jakiś smooth shit i czilować, każdy kto truje się KRS-One'm w lato, powinien jak najszybciej sięgnąć po dobry stuff z bogatej g-funk'owej "spuścizny"!
Dah-Dah
Początkujący
Początkujący

Postprzez Ariel4ZO » 28 lis 2011, 10:05

G-Funk w polskim wykonaniu... Tylko - Ten Typ MES !! kosa.
Ariel4ZO
Początkujący
Początkujący

Postprzez zajawka_kipi » 03 gru 2011, 18:53

Cyprian napisał(a):''Gangsta Funk'' wywodzący się z West Coast'u powstał na początku lat '90. Są różne opinie kto był jego ''ojcem'' jednak z większości źródeł można wyczytać że był to zespół Above the Law oraz Dr.Dre z grupą N.W.A. '92 - '96 były okresem świetności dla G-funk'u.W Polsce G-funk zapoczątkowała grupa 2cztery7 z Warszawy.

Co wy sądzicie o g-funku który styl preferujecie ten wyluzowany (np. Foesum i Eazu w którym jestem zakochany po uszy) czy raczej ten agresywny ? Jacy są wasi ulubieni artyści tego gatunku ?

G-funk zawsze dobry :) ja np bardzo lubie 213..to jest to :)

http://www.youtube.com/watch?v=VZ2DSbq76vI
zajawka_kipi
Początkujący
Początkujący

Postprzez butterfly » 07 gru 2011, 11:53

Dla mnie lata '90 nadal sa oaza dla ucha, jesli chodzi o G-Funk. Uwielbiam Dr.Dre, Notoriousa, Snoppa i 2 paca...i Skee-Lo. Zdecydowanie preferuje tez jak sie mozna domyslec, styl soft
butterfly
Początkujący
Początkujący

Postprzez savas » 22 sty 2012, 14:48

Dla mnie Funk z literka G na początku jest najlepsza odmiana hip-hopu w USA jak i w Polsce.

Polecam takich Artystow jak Foesum,Vontel,Dr.Dre,Snoop Dogg,Eazy-E,Devin The Dude,Lil 1/2 Dead,Nate Dogg
savas
Wkręca się
Wkręca się

Powrót do Zagraniczny