Welcome! Anonymous

Jay-Z & Kanye West - Watch The Throne (2011)

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Jay-Z & Kanye West - Watch The Throne (2011)

Postprzez Kondzik » 08 sie 2011, 09:58

Obrazek

Tracklista:
01. No Church in the Wild (featuring Frank Ocean)
02. Lift Off (featuring Beyoncé)
03. Niggas in Paris
04. Otis (featuring Otis Redding)
05. Gotta Have It
06. New Day
07. Prime Time
08. Who Gon Stop Me
09. Murder to Excellence
10. Welcome to The Jungle
11. Sweet Baby Jesus (featuring Frank Ocean)
12. Love You So
13. Illest Motherfucker Alive
14. H.A.M.
15. That’s My Bitch
16. The Joy

Właśnie zabrałem się za odsłuch, przesłuchałem już kilka numerów. Póki co album nie jest jakiś fantastyczny, ale dobry na pewno.
Kondzik
Moderator

Propsy: 23

Re: Jay-Z & Kanye West - Watch The Throne (2011)

Postprzez kamil » 09 sie 2011, 08:46

Na jednym z serwisów opiniotwórczych niespodziewanie natchnąłem się na możliwość odsłuchu ów produkcji. Nie wiem, czy to wina mojego komputera/internetu, czy "królowie" założyli jakiś limit, ale zatrzymałem się na utworze "New Day" i dalej nie chciało się odtwarzać (nawet po odświeżeniu). Jako, ze kilka pierwszych przesłuchanych utworów mnie nie zaskoczyło, z pewnością: nie wrócę do tej produkcji lub wrócę za kilka miesięcy. Poki co bez rewelacji jak dla mnie, mit tego albumu był nieco bardziej nabrzmiały, z lekka mainstreamowe brzmienie (a słyszało się kilka utworów obu Panów, nawet po skomercjalizowaniu się przez nich, które brzmiały dość undergroundowo - tego tez się spodziewałem). Chyba ze natrafiłem na gorsza polówkę płyty. Swoja droga nie miałem tego dziecięcego zacięcia jak niegdyś (stad prawdopodobnie gdyby nie przypadkowy traf darmowego odsłuchu, nie sprawdziłbym tego w ogóle) przed jakakolwiek produkcja Kanyego czy Shawna Cartera - gust na przestrzeni lat widocznie się zmienił, miejsce niektórych idoli zastąpiły inne nazwiska.
kamil
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 5

Postprzez Moonk » 04 gru 2011, 20:38

od premiery nie ma dnia żebym chociaż jednego kawałka z tej płyty nie posłuchał
Moonk
Początkujący
Początkujący

Postprzez savas » 22 sty 2012, 15:10

Wgl. Ten album dla mnie to jakis niewypał. przesłuchałem tylko 2 razy i ani 1% jaranka ...
savas
Wkręca się
Wkręca się

Powrót do Zagraniczny