Welcome! Anonymous

Luxus, czyli Kambek jak Dżej Zi

"Rap is something you do, Hip Hop is something you live"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Luxus, czyli Kambek jak Dżej Zi

Postprzez Luxus » 25 cze 2016, 04:39

Nie do końca wiedziałem gdzie umieścić ten temat. Jeśli zrobiłem to źle, proszę o przeniesienie wątku :-)

Na początek witam Was wszystkich... ponownie :-) Dawno temu udzielałem się na forum pod nickiem eldoes. Już jakiś czas temu chciałem zrobić kambek jak dżejzi, ale jakoś się odwlekło. Nie mogłem zalogować się na stare konto mimo kilku prób, więc zarejestrowałem się ponownie. Dalej myślę, że będę sławnym raperem, a że na tym forum wielokrotnie natknąłem się na fantastycznych ludzi, od których uzyskałem rady, wskazówki, opinie czy nawet dobre słowo - wracam, żeby pokazać, że nie zrezygnowałem z drogi obranej lata temu. Poleciałem nieco, ale fuck it :D Mam nadzieję, że dziś też dacie mi cenne rady :-)

Od 2010 roku minęło sporo czasu, a ja szlifowałem skill. Nie zrobiłem 16 płyt, ale coś tam się jednak działo.

W skrócie:

Luxus & Brad - Ulica Śni (2013)

Luxus & Doon - Intralux (2015)

Oceńcie, napiszcie swoje recki, co wyszło dobrze, co źle. Mi jako twórcy trudno ocenić swoją pracę "na chłodno" :-).
Tej jesieni ukaże się nowy album pt. Złota Klatka, który w całości wyprodukował Doon.

Zapowiedź i single tu:
post11873.html#p11873
Luxus
Początkujący
Początkujący

Powrót do RAP