Welcome! Anonymous

MPC 500 SPRZEDAM !!!

"Zarobie milion przed trzydziestką, albo spale się i zdechnę na pensji w jakimś tesco z całą resztą"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

MPC 500 SPRZEDAM !!!

Postprzez Hoszki » 02 kwi 2013, 11:11

Kod: Zaznacz cały
http://tablica.pl/oferta/akai-mpc-500-sampler-2gb-exm-128-mb-1000zl-ID2AGsL.html#10cf6eeed7;r:;s

[center]W ZESTAWIE[/center]
- Pudło oryginalne MPC ( styropiany i folia )
- MPC 500
- dwie instrukcje MPC 500
- zasilacz
- rozszerzenie EXM128
- karte CF 2GB
( z całą moją biblioteką brzmień )
- kabel x2 Jack 6.3MONO / Jack stereo 6.3 ( do podłączania się pod keyboard )
- Mogę też dorzucić Głośniczki :mrgreen: są mizerne, ale przynajmniej będzie możliwość odsłuchu, gdy nie chcemy na słuchawkach

Nie muszę raczej opisywać sprzętu, bo zainteresowani dobrze wiedzą, jakie ten mały sampler ma możliwości.
MPC 500 - to jedyny sampler z rodziny MPC który może być zasilany na 6 baterii paluszków !!

W MPC wszystko działa, pady są niezużyte i bardzo dobrze działają ( ja osobiście zawsze grałem na FULL LEVEL ), wszystkie klawisze lekko się przyciskają i działają, ekran jak na zdjęciach w bdb kondycji. Żadnych bad pikseli ani głębokich zarysowań. Pokrętło DATA również działa bez zarzutu. MPC po każdym graniu chowałem w folię bąbelkową, i do pudełka MPC... MPC kupiłem ok. 4.5 miesiąca temu.
Powód sprzedaży?- Nieudany zakup. Dłuższy czas robiłem w FL9 i kupiłem MPC z myślą o poprawie swoich umiejętności beatmaker`a... ale się troche przeliczyłem. Przez to chcę też wrócić do mojej innej pasji - motocykli. Stąd też decyzja o sprzedaży MPC-tki.

1.Obrazek
2.Obrazek
3.Obrazek
4.Obrazek
5.Obrazek
6.Obrazek
7.Obrazek
8.Obrazek
9.Obrazek

[center]CENA JAKA BY MNIE INTERESOWAŁA TO 1000zł[/center]

Kontakt:
- email: lucashmail@gmail.com