Welcome! Anonymous

Najlepsi zza granicy

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Re: Najlepsi zza granicy

Postprzez The Old Samurai » 11 lut 2010, 15:42

I.C.P., Gravediggaz, DMX, Snoop Dogg, Dr. Dre, Eminem, Talib Kweli, RZA, Wu Tang Clan, Jay Z, N.W.A., Raekwon, M.O.P., Cypress Hill, Nas, Artifacts, GZA, Nas, La Coka Nostra, tak na początek
Jaki raper - tacy fani ...

"Jestem za paleniem kościołów i stanowczo uważam, że powinno być ich coraz więcej"
The Old Samurai
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 2

Postprzez kurczako » 11 lut 2010, 15:42

rlk120 napisał(a):Właśnie ja nie za bardzo orientuje się w zagranicznym rapie, głównie dlatego, że nie rozumiem tekstów :D :D

Ale z chęcią nadrobiłbym zaległości i posłuchał ciekawych produkcji z różnych krajów, a zdecydowanie łatwiej mi będzie, jeżeli mi pomożecie (+ na pewno też innym :) )

[nazwa kawałka] lyrics w googlach wpisujesz + http://www.ling.pl, poza tym ucz się angielskiego i tyle, teksty raperów nie są zbyt skomplikowane raczej i jeżeli raper ma dobrą dykcję (Masta Ace) to po skończeniu podstawówki powinieneś jego teksty ze słuchu rozumieć
kurczako
Początkujący
Początkujący

Postprzez The Old Samurai » 11 lut 2010, 15:43

kurczako napisał(a):
rlk120 napisał(a):Właśnie ja nie za bardzo orientuje się w zagranicznym rapie, głównie dlatego, że nie rozumiem tekstów :D :D

Ale z chęcią nadrobiłbym zaległości i posłuchał ciekawych produkcji z różnych krajów, a zdecydowanie łatwiej mi będzie, jeżeli mi pomożecie (+ na pewno też innym :) )

[nazwa kawałka] lyrics w googlach wpisujesz + http://www.ling.pl, poza tym ucz się angielskiego i tyle, teksty raperów nie są zbyt skomplikowane raczej i jeżeli raper ma dobrą dykcję (Masta Ace) to po skończeniu podstawówki powinieneś jego teksty ze słuchu rozumieć

( wybacz ale musiałem ) To fajną miałeś podstawówkę :twisted:

"Jestem za paleniem kościołów i stanowczo uważam, że powinno być ich coraz więcej"
The Old Samurai
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez rlk120 » 11 lut 2010, 15:46

Haha, no angielski nie jest moją mocną sprawą na pewno, ale sporo rozumiem :D

Ale już inaczej wygląda sprawa np Francuzów :P
rlk120
Wkręca się
Wkręca się

Postprzez kurczako » 11 lut 2010, 15:46

Zwykła publiczna podstawówka, co prawda wyszedłem z szóstką na koniec, ale moi kumple mieli gorsze oceny a też rozumieją raperów ze słuchu, także to jakaś wielka filozofia nie jest.
kurczako
Początkujący
Początkujący

Postprzez The Old Samurai » 11 lut 2010, 15:49

Oh my god jak panny od Mesa ... Joke synu, joke ;) Nie miałbym zajawki na Artifacts od 5 klasy podstawówki ( czyli z jakiś 8/9 lat za nami ) gdybym ich nie rozumiał, aj?

The Old Samurai
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez Mailo » 11 lut 2010, 19:04

jeśli ktoś niezbyt orientuje się w amerykańskiej scenie rapowej, to proponowałbym mu zacząć od korzeni i klasyków z lat 90tych
Mailo
Początkujący
Początkujący

Propsy: 1

Postprzez kurczako » 11 lut 2010, 20:26

Mailo napisał(a):jeśli ktoś niezbyt orientuje się w amerykańskiej scenie rapowej, to proponowałbym mu zacząć od korzeni i klasyków z lat 90tych

ja nie wiem, ale jak zaczynałem przygodę z amerykańskim rapem to bity z lat 90 i wcześniejszych były dla mnie zbyt surowe, dopiero potem się w nich zakochałem, no ale fakt, "King of Rock" nie znać to wstyd jest.
kurczako
Początkujący
Początkujący

Postprzez cZm » 11 lut 2010, 21:58

ja nie slyszalem polowy "Waszych" klasykow, a zaczynalem sluchac 15 lat temu :P nie ma rzeczy "musisz znac i lubic" kazdy ma swoja droge i zna i lubi co chce ;)

polecam: C-Rayz Walz, Swollen Members (starsze), Reks (starsze), Buc Fifty, Immortal Technique ;) jak poznasz te to daj znac. :twisted:
Audycja BLACK ESSENCE w każdy piątek od 20:00 - 22:00 @ RadioGlob.pl
cZm
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 10

Postprzez kurczako » 11 lut 2010, 22:09

cZm napisał(a):ja nie slyszalem polowy "Waszych" klasykow, a zaczynalem sluchac 15 lat temu :P nie ma rzeczy "musisz znac i lubic" kazdy ma swoja droge i zna i lubi co chce ;)

polecam: C-Rayz Walz, Swollen Members (starsze), Reks (starsze), Buc Fifty, Immortal Technique ;) jak poznasz te to daj znac. :twisted:

ja zaczynałem słuchać 5 lat temu i nie znam jednego Twojego klasyka, ale nadrobię
kurczako
Początkujący
Początkujący

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zagraniczny