Welcome! Anonymous

Nowa wiosenna kolekcja od MaxFlo!

"Możesz się spinać na nasz styl, trudno, cóż zrobić. My mamy szyk i zawsze wiemy co założyć"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Nowa wiosenna kolekcja od MaxFlo!

Postprzez bibi15 » 24 kwi 2012, 17:52

Z dniem dzisiejszym wjeżdża 14 nowy pozycji do sklepu MaxFlo!

Cała kolekcja do znalezienia pod adresem: http://sklep.maxflo.pl/pl/c/WIOSNA-2012/34

Poniżej przedstawię kilka pozycji z owej kolekcji:
Obrazek

"Prezentujemy prostą czarną bluzę z logotypem MAXFLO na piersi. Idealna na wiosenne wieczory i chłodniejsze dni. Bluza występuje też w wersji szarej."

Obrazek

"Śląski Rap To Pewniak" to hasło znane każdemu słuchaczowi hip-hopu w Polsce. Teraz możesz nosić je na własnej piersi dzięki zaprojektowanemu przez Szwedzkiego logotypowi umieszczonemu na zielonej lub brązowej koszulce.

Oraz coś dla płci pięknej:

Obrazek

"Zobaczcie nową serię koszulek prezentujących postacie z kultowej kreskówki 37. Oto czarny damski top prezentujący Kota z hasłem "Nie jestem kotem". Zapraszamy także do sprawdzenia innych postaci z kreskówki."

Te oraz wiele innych nowych rzeczy znajdziecie pod adresem: http://sklep.maxflo.pl/pl/c/WIOSNA-2012/34

Zapraszamy!
bibi15
Początkujący
Początkujący

Re: Nowa wiosenna kolekcja od MaxFlo!

Postprzez alice23 » 24 kwi 2012, 19:31

Nie no, bardzo fajne koszulki :D
ale ... tak sobie myśle 99 zł + przesyłka = ok. 107 zł podzielić to przez ok. 30 zł (średnia cena płyty ulubionego rapera) = ok. 3,5 płyty
W tym momencie odechciało mi się koszulki (w taki sam sposób jak odechciało mi się air maxów :lol: tj. ok. 10 płyt! ) i postanowiłam uzupełnić kolekcję zaległych CDeków 8-)
alice23
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 7

Postprzez mario1447 » 07 maja 2012, 18:46

Miałem podobne podejście jak Ty... więcej płyt w kolekcji kosztem jakiś innych dupereli... teraz mam samochód i myślę jedynie skąd tu wziąć pieniądze na benzynę, naprawy te poważniejsze (te drobniejsze też ale tak mniej myślę o tym :P)... Zdążyłem się nacieszyć, że mi samochód przeszedł przegląd bezproblemowo i zamówiłem przedpremierowo nową płytkę Luxtorpedy a już mi się coś ze świecami/głowicą popsuło -.-
Wracając do tematu ubrań - płytki płytkami ale czasem miło jest kupić sobie jakieś fajne wdzianko.

O, przypomniała mi się taka "anegdota"... Pewnego wakacyjnego dnia przyszła mi przesyłka z MaxFlo właśnie - wśród rzeczy zamówionych - bandana 3ody Kru (cena bodaj 45zł). Kumpel, który poszedł ze mną się poszwędać po okolicy stwierdził "Głupotą jest wydawać na takie coś tyle kasy" po czym wszedł do sklepu i kupił sobie 2 paczki szlugów (bodaj ponad 20zł łącznie)... Morał z tej "opowieści" wyciągnijcie sobie sami.

Troszki się rozpisałem... PAX! :D

P.S.: Alice23 - pochwal się czasem swoimi nowymi nabytkami ;D
kupilem-se-czyli-najnowsze-z-nowych-nabytki-plytowe-t582-50.html ;]
mario1447
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez alice23 » 29 maja 2012, 10:03

Taa, ale za koszulkę nie dam więcej niż 80 zł :D bez przesady, to już damskie ubrania są tańsze :lol: co nie zmienia faktu że te t-shirty są zajebiste 8-) Ale wiesz ciuchy swoją drogą, bo nie ukrywam, że kocham zakupy ;)
A tak po za tym 20 zł na papierosy!? bez komentarza ....
alice23
Ogarnia
Ogarnia

Powrót do Odzież