Welcome! Anonymous

Oldschool vs. Newschool - który i dlaczego?

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Re: Oldschool vs. Newschool - który i dlaczego?

Postprzez lady_quas » 30 cze 2010, 12:12

Naucz się w końcu cytować - pierwsza wielka prośba, naucz się odnosić do całości posta, zamiast dzielić go na linijki - druga, jeszcze większa prośba doa Ciebie i innych wielbicieli tego typu sposobu na psioczenie, czy tam komentowanie, zwał jak zwał ;)

po pierwsze primo - ticzer miał racje mówiąc że kanye to dobra płyta muzycznie i miał też racje mówiąc, że ta dobra płyta to nie hip-hop (co z resztą sam przyznałeś koleżko;), bo czym west różni się od lady gagi obecnie? i see no difference, Gaga też robi dobre numery :-)
po drugie, drogi przyjacielu - płyt KW słyszałam wystarczająco dużo od wystarczająco długiego czasu, by stwierdzić, że jako raper nie zachwyca (czasem tak bywa, nie jest słaby dlatego że to Kanye, tylko że ma chujowy flow, trust me, dla porównania - boskim Talibem Kwelim też jaram się co najwyżej średnio :-), a bity są tak awruk syntetyczne, że Szakira jest bardziej woop woop :)
po trzecie, wielbicielu Westa, innowacja to coś jak album Jajonasza (czy tam Lukatricksa), niby elektroniczny a hip hop, e? :) Nie trzeba być czarnuchem, iść od razu w disko bity z satelity i featy z Justinem Bieberem o zestawach Happy Meal.

A ten ostatni akapit to chyba nie do mnie, więc nie skomentuję :)

keep trying young man... :)
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 22

Postprzez Pietras » 30 cze 2010, 13:29

to, ze czegos nie robie nie znaczy, ze nie umiem ;) robie jak mi wygodnie

po pierwsze ("po pierwsze primo" to blad :<) - JA odnosilem sie do wypowiedzi ticzera o "Graduation". prosze, nie wmawiaj ani mi ani sobie, ze tam mial same syntetyki nierapowe itd. "champion"? "homecoming"? zeby nie bylo - http://www.whosampled.com/artist/Kanye%20West/?sp=1 :) czym sie rozni obecnie od lady gagi? "obecnie" traktuje jako ostatnie dokonania. wiec... gdzie podobienstwo singla "power" do lady gagi? mam wrazenie ze uczepilas sie jednej jego plyty (808s & Heartbreak), bo twoje slowa, opisy, pasuja (jako tako) tylko do niej :)
i ciekawi mnie: gdzie przyznalem ze przyznalem, ze to nie hip-hop?
po drugie, droga przyjaciolko - west jako raper nie zachwyca - ciebie - ok! do syntetykow sie w sumie wyzej odnioslem :)
po trzecie, wielbicielko oldskulowego hip-hopu - wytlumacz mi dlaczego bity westa (odpuscmy sobie w tej chwili jego zyciowa porazke - "808s & Heartbreak" - ok?:) ) nie sa hip-hopem, a jajonasza juz tak? bo troche nie rozumiem :) to z justinem tez niezbyt trafione jak sadze :)

nie wiem czy "wielbicielu Westa" mialo byc przytykiem czy nie. nie ukrywam, ze nim jestem. za 'the college dropout', 'late registration', 'graduation'. i za "go" Commona, oczywiscie, i inne plyty/kawalki ktore wyprodukowal. mam sie czuc gorszy niz ty z tego wzgledu? :)

i, prosze, uzywaj konkretnych argumentow, a nie ogolnikow typu "bo czym west różni się od lady gagi obecnie?". bylbym wdzieczny, mysle ze duzo latwiej bedzie nam sie rozmawialo na ten temat :)

na koniec - gdzie psiocze? gdzie cie obrazam, klne? miedzy wersami prawdopodobnie sie gdzies to schowlao bez mojej wiedzy :/ i wcale nie napisalem tego posta, ani poprzedniego, by sie przyczepic. akurat tym razem nie przypierdzielam sie na sile :) nie zgadzam sie z twoim zdaniem, uwazam ze przekazujesz w postach nieprawde, wiec uwalniam swoje zdanie, staram sie ci udowodnic ze sie mylisz (fajnie jakbys nie odnosila sie do mojego wieku jako argumentu na to ze nie mam racji. to dopiero dziecinne jest, nie sadzisz?). to chyba nie jest zabronione.
Pietras
Moderator

Propsy: 2

Postprzez lady_quas » 30 cze 2010, 13:44

Czy ktoś wytyka Ci tutaj, że jesteś gorszy? Nie wyjeżdżaj mi proszę z takimi argumentami.

Po drugie nie będzie nam się rozmawiało wygodniej na ten temat, bo tematu nie ma, skoro nie uznajesz żadnego z moich argumentów, bo cokolwiek bym napisała, to zanegujesz i do tego jeszcze dopiszesz jakąś swoją złotą myśl w moim niby imieniu, to ja się nie bawię i nie dlatego, że moje ma być na górze, tylko mam ciekawsze rzeczy do roboty, a takich, za przeproszeniem "typków", to ja znam doskonale (btw. ciekawe przypadki dla socjologów:) - specjaliści od nadinterpretacji i ciskania się dla zasady, żaden tekst "nie umiesz uargumentować swojego punktu widzenia i się wycofujesz" nie zainteresuje mnie dalszą polemiką i temat uważam za zamknięty. Nie wrócę tutaj, żeby się z Tobą przekomarzać o jakieś dyrdymały. Nie słuchasz (czy raczej nie czytasz).

Po 3 - nie pouczaj mnie śpiku, bo to właśnie jest dziecinne i bardzo nieeleganckie.
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez Pietras » 30 cze 2010, 14:19

napisalem ze wytykasz? spytalem czy taki mialas zamiar. a juz na bank nie byl to argument
nie uznaje twoich? nie zgadzam sie z nimi (tym bardziej jak sa to ogolniki) wiec je obalam - argumentujac. na tym polega rozmowa, jak sadze, wymiena pogladow i zdan. jakbym nie negowal twoich argumentow to musialbym zgodzic sie z twoim zdaniem. wiec zeby z toba rozmawiac musze miec takie same? ;)
dopisalem zlota mysl w twoim umieniu? nie sadze, musialas zle odebrac.

zarzucilas mi wczesniej psioczenie (w mojej opinii bezpodstawnie. chyba ze zrobilem to nieswiadomie), ale popatrz jaki sposob ty mi odpowiadasz.
Pietras
Moderator

Postprzez lady_quas » 30 cze 2010, 14:32

Sposób wprost proporcjonalny do Twojego tonu, a ja nie jestem Twoją koleżanką z liceum. Argumentów moich nie obalisz, bo to jest to w co ja wierzę, możemy się nimi jedynie wymienić, czego jawnie nie pojmujesz (nawet Wikipedia nie pomaga).

Niech będzie po Twojemu. Rozumiem, że chodzi o to, kto teraz ma ostatnie słowo, więc s'il vous plait - it's yourz.
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez Pietras » 30 cze 2010, 20:45

"jak szacunek dasz mi odwdziecze sie tym samym" ktokolwiek to nawinal. i wcale nie chodzi o to, po prostu na bronie swojego zdania, albo prawdy gdy cos wmawiasz mi (w tym wypadku to wiesz lepiej niz ja jakie mam intencje, czy pragne cie urazic i tak dalej. wiem ze nie jestes moja kolezanka. a ja twoim przyjacielem ;) )
Pietras
Moderator

Postprzez lady_quas » 30 cze 2010, 21:06

"moze chces do buzi nupla?" jak nawinął Hastu :)
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez Pietras » 30 cze 2010, 22:36

i kto psioczy?

"6. Zabronione jest obrażanie, wyśmiewanie użytkowników forum (bez względu na rangę i pełnione obowiązki)."

hax, are you still alive?
Pietras
Moderator

Postprzez Hax » 30 cze 2010, 22:51

Lady Quas próbowała 3 razy zakończyć ten wasz biff łagodnie, ale za każdym razem się "przyczepiałeś" o coś, więc warn należy się także Tobie, mam nadzieje że ten mój post kończy wasz spór, a warna nikomu z Was nie dam tym razem. dziękuje dobranoc
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Alien » 06 lip 2010, 15:54

Beka bo rozmowa polega na obalaniu argumentów, a jak się niektórych argumenty neguje to od razu bad guy i na stryczek gościa.
Kosmitą jestem i nic co obce nie jest mi obce.

Who's that riding in the sun?
Who's the man with the itchy gun?
Who's the man who kills for fun?
Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad.
Alien
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zagraniczny