Welcome! Anonymous

Ostrzeżenia za off topic, post pod postem, itp.

Sugestie, uwagi dotyczące strony forum 4 elementy

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Ostrzeżenia za off topic, post pod postem, itp.

Postprzez Kondzik » 14 maja 2010, 09:46

Jak to jest z tymi ostrzeżeniami, co? Ja je dostaję za napisane postu pod postem w odstępie 2 miesięcy, podczas gdy samemu administratorowi zdarzyła się podobna sytuacja. I jeszcze straszony jestem warnem za off topic. ;D
Kondzik
Moderator

Propsy: 23

Re: Ostrzeżenia za off topic, post pod postem, itp.

Postprzez Hax » 14 maja 2010, 09:55

w tamatach z konkursami taka sytuacja mogła mi się zdarzyć, ale to już oddzielna sprawa, w normalnych dyskusjach raczej nie dubluje postów, chociaż nie dam sobie ręki uciąć, ze gdzieś kiedyś takie coś zrobiłem..
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Kondzik » 14 maja 2010, 09:58

No ok, rozumiem. Po prostu chodzi mi o pewną konsekwencję, ale dobra, zostawmy już to. :)
Kondzik
Moderator

Postprzez Hax » 14 maja 2010, 10:14

dublowanie postów, też ma miejsce w tematach o audycjach muzycznych, ale tam autorzy tych audycji dodają informacje o najbliższym programie więc, to też jest już inna sprawa.... ale w normalnych dyskusjach takie coś nie powinno mieć miejsca, powoli robi się tutaj bałagan i staramy się jakoś pilnować porządku, każdy dostaje warny :) ty zostałeś upomniany przez Lady Quas, ale nie chciałeś w wy-edytować swojego postu, poprawić błąd, wołałeś wydać się w zbędną dyskusje.
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Pietras » 14 maja 2010, 13:17

no ale w sumie to nie jest normalna dyskusja tam za bardzo, i info o updacie informacji takie straszne chyba nie jest. tak mi sie zdaje :)
Pietras
Moderator

Propsy: 2

Postprzez Kondzik » 14 maja 2010, 13:43

No też tak sądzę, ale dobra, nieważne. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ostrzeżenia "wygasają" po jakimś czasie?
Kondzik
Moderator

Postprzez lady_quas » 14 maja 2010, 13:46

Update informacji w postaci linków do teledysków nie jest na tyle ważną informacją (jak info o koncercie, tudzież audycji), żeby dublować posty. Jak przypomni Ci się za 2 miesiące inny klip, za 3 kolejny, za 5 jeszcze inny, to będziesz tak dorzucał po 5 postów jeden po drugim? Od czegoś jest ten przycisk edycji.
Proponuję zajrzeć do działu "Inna muzyka", tam też dodajemy przeróżne linki i każdy z nas trzyma się zasad.
Skoro coś dla Ciebie jest niejasne, albo być może nie odpowiada Ci fakt, że masz 4 ostrzeżenia (jak oni mogli? ;), to odsyłam do regulaminu forum, z którym warto się zapoznać, zanim bezpodstawnie zarzucisz coś Administratorom. Ja też nie zwróciłam Ci uwagi złośliwie ;-)
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 22

Postprzez Pietras » 14 maja 2010, 13:51

wtedy usunie ten drugi i doda znowu. nie wiem, nie wydaje mi sie by takie "przewinienie" wplywalo na forum niszczaco i nie sadze ze powinno byc jakos szczegolnie tepione (mowie o tym wypadku, bo kazdy w sumie jest inny). i podbijam pytanie co do wygasania, bo nie mam pojecia a ciekawi mnie to (warto to do regulaminu dolozyc :)
Pietras
Moderator

Postprzez lady_quas » 14 maja 2010, 14:07

Ale kiedy każdy zacznie pisać po 10 postów jeden po drugim, to zrobi się wieeeelki nieporządek, nie uważasz? Więc muszą być jakieś zasady z tym związane, według mojej opinii ;-)
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 22

Postprzez Pietras » 14 maja 2010, 15:03

uwazam, dlatego wyzej podalem rozwiazanie problemu :) (co prawda nie mam pewnosci czy zwykly user moze kasowac swoje posty po uplywie czasu
Pietras
Moderator

Następna strona

Powrót do Opinie i sugestie