Welcome! Anonymous

Powrót forum??

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Re: Powrót forum??

Postprzez Metodyk » 03 sie 2011, 22:23

Jestem nowy na tym forum, rap robie od jakiegoś czasu, na rapie się wychowałem i choć internet traktuje z dystansem to powiem szczerze, że brakuje takich stron jak ta.

Mówicie, że wygląd jest zaletą bo znacie to forum, ja jestem nowy i szczerze mówiąc nie ogarniam tego forum za grosz. Może kwestia przyzwyczajenia ale na pierwszy rzut oka nie zachęcił mnie wygląd tylko tematyka.
Ale chuj, nie będę pisał o stylizacji forum :D Dobrą opcją jest dział w którym amatorzy mogliby wrzucać swój materiał, narazie zauważyłem tylko taki temat - to za mało. Kto chce wrzucać swoją "sztuke" do jednego worka (czyt.tematu) z 100-ma innymi mc's? Każdy woli założyć swój temat. Nawet nie chodzi o to, wrzucając swoje wałki do jednego tematu robi się 15 stron i jest syf, lepiej zrobić osobny dział i zrobi się porządek.

Nie wiem czy ten post wam w czymś pomoże, ale życze wam powodzenia.

W miare możliwości bede tu zagladał ale czasu zeby pomóc rozkrecic tą strone nie mam.

Pozdro,
M.
Metodyk
Początkujący
Początkujący

Postprzez Hax » 03 sie 2011, 23:46

w kategorii RAP, dodaliśmy dział Wasze produkcje: wasze-produkcje-f31.html
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Metodyk » 03 sie 2011, 23:53

rzeczywiście teraz widze, czyli mam rozumieć, że nikt jeszcze nic nie dodał do osobnego tematu?
Metodyk
Początkujący
Początkujący

Postprzez Hax » 03 sie 2011, 23:56

przed chwilą uruchomiłem ten dział ;) i przeniosłem temat który był poświęcony temu. Nie chciałem żeby każdy dodawał osobne tematy w dziale Polski HH, bo zrobiłby się mały bałagan, tak jest od teraz osobny dział temu poświęcony :)

forum cały czas powstaje i czekamy na wasze sugestie
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Kondzik » 04 sie 2011, 00:02

Metodyk napisał(a):rzeczywiście teraz widze, czyli mam rozumieć, że nikt jeszcze nic nie dodał do osobnego tematu?

Do tej pory wszystko było przenoszone do tego przyklejonego tematu. :)

Ja właśnie skończyłem aktualizować katalog albumów w zagranicznym rapie i stworzyłem spis dyskusji w tamtym dziale.
Kondzik
Moderator

Propsy: 23

Postprzez mario1447 » 13 sie 2011, 22:24

Patrzę, że ludzi tu jest jak w westernowym miasteczku przed strzelaniną ;) Mało ale za to sami twardziele xD
A tak na serio to byłbym bardzo rad gdyby to forum odżyło. Stylistycznie mi się podoba, tematycznie też i jak na taką ilość postów na dzień to również jest przejrzyście.
Ostatnio edytowany przez mario1447, 18 sie 2011, 11:58, edytowano w sumie 1 raz
mario1447
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 7

Postprzez Mirahz » 18 sie 2011, 11:14

mario1447 napisał(a):Patrzę, że ludzi tu jest jak ludzi w westernowym miasteczku przed strzelaniną ;) Mało ale za to sami twardziele xD

Hehe, dobrze powiedziane. Trzeba jednak zrobić tak, żeby ludzi było tyle ile jest w galerii na wyprzedażach i przed świętami ;)
Mirahz
Administrator
Administrator

Postprzez Żuchol » 16 lip 2014, 23:27

Przydał by się taki powrót forum vol .2 ;)

HaX pewnie zajęty StayTrue, kontaktu z nim niema a jakby się tutaj ogarnęło to mogłoby coś z tego wyjść ;)
Żuchol
Moderator

Propsy: 1

Poprzednia strona

Powrót do Zagraniczny