Welcome! Anonymous

Powrót forum??

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Powrót forum??

Postprzez Hax » 28 cze 2011, 08:06

Witajcie, coraz więcej osób do mnie pisze że warto dalej rozkręcać te 4 elementy, że jest w nich potencjał - owszem jest i jest was coraz więcej tu, tylko że większość jedynie zagląda, mało kto komentuje tematy, ciężko to rozkręcić samemu :) Jest Kondzik, który walczy do końca (Dzięki :) !! ).

Pytanie do Was, w jakim kierunku idziemy z naszym forum? Jakieś propozycje/sugestie/pomysły ?
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Re: Powrót forum??

Postprzez Jihad » 01 lip 2011, 17:45

Pomysł jest taki, żeby rozkręcić to gówno.
Proponuję na wstępie jakąś delikatną "promocję" na innych forach na których siedzicie .. sygnaturka. Cokolwiek.
Drugim krokiem jest hm, jakby to napisać spuszczenie kont tych którzy tu już praktycznie nie zaglądają albo raz się zalogowali i szczęśliwi - w kibel. Na co to komu? Niech będzie kilka osób ale konkretnych i skorych do jakichkolwiek dyskusji. Ja tam się pisze na to, żeby tu wchodzić codziennie - no ale tak jak pisałeś, często nic się tu nie dzieje. Jakby ludzie o Was zapomnieli. Nie wnikam czemu mieliście taki postój - no ale trochę trzeba to rozruszać bo "zarosło mułem". A zarówno treść jak i sam wygląd forum jest "przyjazny" dla oka - mało tego ciesze się, że zabrakło na tym forum jednorazowych lamusów którzy się przypierdalać tylko umieją i siać kiczowaty hejting. :roll:
Każdy prowadzi swój prywatny...
Obrazek
Mówię to co myślę milczę jeśli czegoś nie wiem
To mój osobisty sukces i owoc wiary w siebie.
Jihad
Początkujący
Początkujący

Postprzez Kondzik » 25 lip 2011, 15:03

Żeby forum żyło potrzeba grupy ludzi, którzy będą się aktywnie wypowiadać. Nie musi ich być dużo, wystarczy nawet 5, pisać też wcale nie muszą tak dużo, bo 5-15 postów dziennie. Pisać tak z tydzień, może 2 tygodnie, po czym wysłać maila do wszystkich użytkowników (a jest ich aż 1500) o reaktywacji forum, że zaczyna tętnić życiem itd. Wtedy osoba odwiedzająca forum zobaczy, że rzeczywiście coś się dzieje, że są ludzie, którzy prowadzą ze sobą dyskusję na poziomie o muzyce i nie tylko, pomyśli "fajnie, skoro to stoi na przyzwoitym poziomie to i ja się przyłączę".

Wielką zaletą tego forum w chwili obecnej sam wygląd, chyba najładniejszy wśród wszystkich forów hip-hopowych, które obecnie działają w Polsce. Większość ludzi odrzuca fora o kiepskim wyglądzie, bo zwyczajnie nieprzyjemnie się na nich czują widząc taką pewną "surowość". Ale tak jak mówię - trzeba grupy osób, które się zajmą "rozkręceniem", bo jednak sam wygląd to nie wszystko. :)
Kondzik
Moderator

Propsy: 23

Postprzez Dah-Dah » 31 lip 2011, 09:10

Siemanko ziomy, jestem na forum od 31 grudnia 2010 roku, pamiętam jak dziś, kiedy tutaj się rejestrowałem, prosiłem chyba o linki do podglądu jakichś ciekawych Hip-Hop'owych książek, wtedy chyba forum już było martwe. I tak jak koledzy wyżej mówią, minimum kilka [nie wiem nawet z 5,6] ogarniętych osób i można by było dyskutować, w każdym na nowo założonym temacie, bo skoro już tutaj jesteście no to chyba chcecie pisać, cnie ?
Wygląd forum jest zajebisty, wdrożyłbym kilka małych zmian co do działów i można działać, ja też zareklamuje gdzieś do znajomych.
Dah-Dah
Początkujący
Początkujący

Postprzez Kondzik » 31 lip 2011, 11:17

A co to za zmiany odnośnie działów, które chciałbyś wdrożyć? Wyjaśnisz? :)
Kondzik
Moderator

Postprzez Hax » 31 lip 2011, 18:10

no to piszmy! :) a nie rozmawiajmy o tym że chcemy pisać :D
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Dah-Dah » 03 sie 2011, 13:03

Kondzik napisał(a):A co to za zmiany odnośnie działów, które chciałbyś wdrożyć? Wyjaśnisz? :)

W dziale Zagranicznym Rapie, "stworzyłbym" dział "Recenzje", bądź coś w tym stylu, żeby dyskutować o płytach, bo tak porozrzucane jest :D
Dah-Dah
Początkujący
Początkujący

Postprzez Kondzik » 03 sie 2011, 13:20

Po co tak rozdrabniać? Wg mnie jest dobrze, zwłaszcza że jest katalog albumów, który zostanie wkrótce uaktualniony. :)
Kondzik
Moderator

Postprzez Dah-Dah » 03 sie 2011, 14:56

Czyli kiedy wszystko zostanie ogarnięte, tj. spis płyt i inne duperele ? I czy forum działa już na "pełnych obrotach" czy to słomiany zapał ?
Dah-Dah
Początkujący
Początkujący

Postprzez Kondzik » 03 sie 2011, 19:51

Spis płyt, artystów i dyskusji w polskim rapie jest już ogarnięty. Jeśli chodzi o zagraniczny to zostało niewiele do zrobienia, myślę, że dziś lub jutro wieczorem to skończę. Co do działania forum to chyba widać - jest konkurs, są użytkownicy, są nowe posty, tematy, więc powoli się to rozkręca. To czy będzie działało na pełnych obrotach zależy teraz tylko i wyłącznie od użytkowników. :)
Kondzik
Moderator

Następna strona

Powrót do Zagraniczny