Welcome! Anonymous

Próbowaliście kiedyś swoich sił w breakdance?

"To nie Travolta tanczący pod Bee Gees, to toprock footwork i freezy"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Próbowaliście kiedyś swoich sił w breakdance?

Postprzez Kondzik » 05 maja 2010, 23:24

Dziś wspominałem sobie czasy podstawówki i przypomniało mi się jak w 4 klasie z kolegą z kl. ćwiczyliśmy breakdance, oczywiście amatorsko. On był zajarany rapem, a konkretniej Peją, często podśpiewywał sobie jego teksty, głównie refreny, jak byłem u niego to po kryjomu tego słuchaliśmy, żeby jego mama nie słyszała bluzgów. :D No i w tym samym czasie w szkole nauczycielka prowadziła kółko taneczne, nikt tam prawie nie chodził, ale był skład czterech kolesi o 2 lata starszych, oni właśnie ćwiczyli breakdance, również amatorsko. Mój kolega wpadł na pomysł, żebyśmy i my zaczęli to robić, no i się zajaraliśmy. Stawaliśmy na rękach, robiliśmy freeze'a, tzw. "zegarek", kręciliśmy się na bani. Stałym podkładem do naszego tańca było Gangsta Paradise. Oczywiście nie wychodziło nam to zajebiście, ale zajawkę mieliśmy straszną, tyle że krótko trwała, może ze 3 miesiące. Do teraz jednak to bardzo przyjemnie wspominam.

A Wy macie jakieś podobne wspomnienia związane z breakiem? Może trenowaliście lub nadal trenujecie profesjonalnie?
Kondzik
Moderator

Propsy: 23

Re: Próbowaliście kiedyś swoich sił w breakdance?

Postprzez pini » 31 sie 2010, 19:53

heheh, ja kiedys cos probowalem, ale chyba nie bylem wystarczajaco dobry, a wiec przerzucilem sie na rapowanie i beatboxowanie;p
pini
Początkujący
Początkujący

Postprzez Szczegut » 31 sie 2010, 20:44

Ja bawiłem się w breakdance również bardzo amatorsko. Mój brat za to robił to kiedyś nieco profesjonalniej a ta zajawka u mnie w mieście była naprawdę bardzo mocna. Były 2 główne składy: Crazy Street Crew i Bc Breakers + parę innych jakichś mniejszych. Zawsze duże ekipy jeździły na różnego rodzaju eventy itp. Mieliśmy nawet gości którzy byli w filmie "Blokersi" w jednej scenie jak tańczą gdzieś na bitwie. Ja sam umiałem parę kroków i coś tam ogarniałem ale nie zająłem się nigdy tym na poważnie, żałuję ;)
Szczegut
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 1

Postprzez siemafokus » 29 lis 2011, 16:14

Ja nigdy, ale zawsze zajebiście to dla mnie wyglądało u innych ;)
siemafokus
Początkujący
Początkujący

Postprzez Żuchol » 29 lis 2011, 16:35

Ja kil
Ostatnio edytowany przez Żuchol, 17 lip 2014, 17:37, edytowano w sumie 1 raz
Żuchol
Moderator

Propsy: 1

Postprzez kruczek » 05 gru 2011, 18:03

ja próbowałem ale po tygodniu prób, złamanym krzesle i skreconej kostce skonczyłem;d
kruczek
Początkujący
Początkujący

Postprzez savas » 22 sty 2012, 15:01

w wieku podstawówki się próbowało. A teraz jakoś mnie do tego nie ciągnie.
savas
Wkręca się
Wkręca się

Postprzez kasza » 13 kwi 2012, 23:09

Też mi się zdarzyło - w sumie przy okazji zacieśniało się więzy bo samemu jakoś tak niemrawo. Poznałem przy treningach kumpla, na którego mogę liczyć do dzisiaj. No, ale po pół roku stwierdziłem, że to kres moich umiejętności tanecznych. Chyba mi kości zesztywniały czy coś :P
kasza
Początkujący
Początkujący

Postprzez Wojas » 08 sie 2013, 08:29

Musisz to sprawdzić!

B-Boying nie jest tylko tańcem, czy formą aktywnego spędzania czasu. Jest to tętniąca życiem idea rządząca się swoimi prawami. Sama nauka kroków bez znajomości tych praw daleko Cię nie zaprowadzi. To tak jak byś grał w piłkę nożną, potrafiąc kopać, ale nie znając zasad, nie wiedząc czym jest aut, spalony itd.

Mam do zaoferowania niezwykły i jedyny taki poradnik, który jest wypełniony ogromną ilością praktycznej wiedzy jak stawiać pierwsze kroki w B-Boyingu.

Darmowy fragment:
fundamentystylu.pl(...).pdf

Tytuł: B-Boy Foundation

Autor: Wojciech Dziedzic

Liczba stron: 150
Wersja elektroniczna

POLECAM!
Wojas
Początkujący
Początkujący

Powrót do Breakdance