Welcome! Anonymous

Regulamin - wasze propozycje..

Sugestie, uwagi dotyczące strony forum 4 elementy

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Re: Regulamin - wasze propozycje..

Postprzez boombidi » 07 lut 2010, 19:11

Obrazek
boombidi
Administrator
Administrator

Propsy: 2

Postprzez Kondzik » 09 lut 2010, 12:03

2. Zabronione jest umieszczanie linków do stron posiadających nielegalne zawartości (muzykę, filmy, oprogramowanie etc).

Czyli linki do YouTube, a przynajmniej do wideo niepochodzących z oficjalnych profilów artystów są zabronione?

11. Do tzw. "nabijania postów" (sztuczne zwiększanie ilości napisanych wiadomości) zalicza się: wszelkiego rodzaju kłótnie(...)

Granica między dyskusją, a kłótnią jest bardzo cienka i bardzo ciężka, wręcz niemożliwa do jednoznacznego ustalenia.

(...)pisanie nie na temat(...).

To już jest obecne.

14. Prywatne sprawy załatwiamy za pomocą prywatnej wiadomości, e-maila lub komunikatora.

Czyli tematy takie jak TEN są teoretycznie zabronione?

Nie to żebym się czepiał, po prostu chcę pomóc w sprecyzowaniu regulaminu. ;)
Kondzik
Moderator

Propsy: 23

Postprzez Kondzik » 10 lut 2010, 18:33

Dostanę odpowiedź od Administracji na mój post? ;>
Kondzik
Moderator

Propsy: 23

Postprzez Hax » 10 lut 2010, 19:42

regulamin był pisany na szybko, tuż przed startem forum, po to został stworzony ten temat żeby nad nim dyskutować.. Jeżeli nie odpowiadają ci te punkty, to zaproponuj rozwiązanie jak je zastąpić..

A co do pilnowania porządku na forum, to już niebawem pojawią się moderatorzy, których obecnie dobieramy.
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Andrew » 10 lut 2010, 22:16

hmm dywagację na temat wulgaryzmów... chęć tak jakby pokazania, że forum trzyma poziom szczególnie jeśli chodzi o dyskusję w przypadku może nie całkowitego, ale zakazu używania wyrazów potocznie uznanych za wulgarnie. Oczywiście jestem za zakazem, ale mniejsza. Myślę , że warto poruszyć też temat zakładania topiców z płytami, których już trochę jest i już nie wiem czy to wyścig kto więcej doda, aż będzie cała lista z discogs czy po prostu żeby były i leżały puste. Nie mam nic przeciwko ale na litość boską niech to nie ogranicza się do wklejenie okładki i tracklisty...jak to ma wywołać dyskusję ? ciekawym rozwiązaniem byłoby dodanie własnej opinii przy każdym takim temacie. Żeby nie być gołosłownym dodałem sam ponad 5 tematów, w których momentami nie ograniczałem się do paru zdań na temat płyty. Jeśli chcemy się czymś wyróżniać, a wierzę, że tak jest( konkursy, wulgaryzmy, solidna administracja, dobrze dobrane działy ) to trzeba o tym pomyśleć, bo tak to będziemy sobie nabijać posty i tematy, żeby po prostu były w katalogu, owszem popieram, żeby było tego jak najwięcej, ale co z tego jak wejdę w daną płytę, a tam okładka i tracklista... nawet jednego zdania nie ma.
Pozdrawiam
Andrew
Wkręca się
Wkręca się

Postprzez Hax » 10 lut 2010, 22:45

Andrew napisał(a): ciekawym rozwiązaniem byłoby dodanie własnej opinii przy każdym takim temacie.

Jestem za... Dam info, że każdy kolejny dodawany album poza okładką i tracklistą powinien zawierać kilka zdań opinii.
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Wutez » 27 mar 2010, 19:53

dla mnie regulamin ok, nawet to że jest sztywny. Przy dobrej moderacji i kontroli jest szansa na utrzymanie dobrego poziomu.

Andrew napisał(a):Myślę , że warto poruszyć też temat zakładania topiców z płytami, których już trochę jest i już nie wiem czy to wyścig kto więcej doda, aż będzie cała lista z discogs czy po prostu żeby były i leżały puste. Nie mam nic przeciwko ale na litość boską niech to nie ogranicza się do wklejenie okładki i tracklisty...jak to ma wywołać dyskusję ? ciekawym rozwiązaniem byłoby dodanie własnej opinii przy każdym takim temacie.

w którymś topicu było to już poruszone. da się jakoś podzielić np. dział RAP Polski np. na Wykonawcy, Płyty, Ogólne dyskusje, itp.?

Andrew napisał(a):Jeśli chcemy się czymś wyróżniać, a wierzę, że tak jest( konkursy, wulgaryzmy, solidna administracja, dobrze dobrane działy ) to trzeba o tym pomyśleć, bo tak to będziemy sobie nabijać posty i tematy, żeby po prostu były w katalogu, owszem popieram, żeby było tego jak najwięcej, ale co z tego jak wejdę w daną płytę, a tam okładka i tracklista... nawet jednego zdania nie ma.

Popieram.
Wutez
Początkujący
Początkujący

Postprzez eljot » 10 lis 2010, 22:51

Test antyhejtowy ;d i więcej konkursów!
eljot
Początkujący
Początkujący

Poprzednia strona

Powrót do Opinie i sugestie