Welcome! Anonymous

Tede zagra policjanta w serialu

"Dzięki Bogna za audycje piękne, za tym tęsknie chociaż muzyka jest we mnie"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Tede zagra policjanta w serialu

Postprzez Koval » 05 sie 2011, 21:42

W maju 2011 roku ruszyły zdjęcia do najnowszej produkcji TVN - "Wszyscy kochają Romana".

Zaplanowany na jesień sitcom będzie rodzimą wersją popularnego amerykańskiego serialu, "Everybody Loves Raymond".

Jak można wyczytać na stronie TVN, w serialu zobaczymy m.in. Tedego. Raper zagra tam policjanta Roberta - brata głównego bohatera, który wprowadza się do rodziców.

Przypomnijmy, że TDF pojawiał się już wielokrotnie na ekranie telewizora - oglądaliśmy go m.in. w "Kryminalnych", "Francuskim numerze", "Niani" oraz programach "Bezele" i "Operacja tuning".

--------

http://www.tvn.pl/news/5593/view

Znany raper, producent muzyczny i prezenter wystąpi w nowym serialu TVN, "Wszyscy kochają Romana". Dowiedz się, dlaczego zgodził się wystąpić w tym projekcie.
Tede w serialu "Wszyscy kochają Romana" wciela się w postać Roberta, brata Romana, który jest… policjantem. Jest to dość niecodzienna rola dla rapera, dlatego postanowiliśmy zapytać co go skłoniło do występu w tej roli. Posłuchaj zawiłej historii angażu Jacka Granieckiego.
' kciuk w górę TEJ, to moja druga ksywa,
pokochaj życie tak jak Mafia Syntetyczna! '
Koval
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 3

Re: Tede zagra policjanta w serialu

Postprzez thebil » 05 sie 2011, 22:57

Wychodzę z założenia, że ocenia się rap a nie rapera i jego działania, więc nie będę go za to krytykował.
thebil
Początkujący
Początkujący

Postprzez mario1447 » 23 sie 2011, 22:30

Nie przepadam za TDFem ale z ciekawości chociaż jeden odcinek tego serialu postaram się zobaczyć. ;)
mario1447
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 7

Postprzez jaCoOne » 27 lis 2011, 20:09

I tak teraz wszędzie są hejty w stronę Tedego, 1. po beef'ie z Peją, 2. Właśnie za rolę policjanta w serialu.
Równie dobrze można krytykować Jarosława Boberka za rolę posterunkowego w "Rodzinie Zastępczej".
Jak dla mnie spoko opcja, w końcu występuje jako aktor, nie prywatnie, poza tym co ma rola w serialu do muzyki... tak jak 2 posty wyżej, "ocenia się rap, a nie rapera i jego działania".
Jak dla mnie spoko opcja, bo odpowiedzcie teraz sami sobie, kto z Was nie chciałby wystąpić w telewizji? :)
jaCoOne
Początkujący
Początkujący

Postprzez Pepo » 28 lis 2011, 08:47

z tego co mi wiadomo. To serial zdjeli po 3 odcinkach bo nikt tego nie ogladal
Pepo
Początkujący
Początkujący

Postprzez roscow » 29 lis 2011, 14:19

nie kazdy ocenia rap, rap ma byc przedewszystkim szczery wiec ... ; ) a tutaj akurat gra jako aktor nie mowi o sobie a i tak wiekszosc zaczyna hejtowac.
roscow
Początkujący
Początkujący

Postprzez jaCoOne » 30 lis 2011, 03:31

Wiadoma sprawa, zawsze znajdzie się jeden "sprzeciw" w tłumie "za".
A co do rapu TDF'a nie mam żadnych pretensji, zarzutów, chorych przeciwwskazań itp.
Dr. Dre też grał policjanta, i amerykańscy raperzy jak i słuchacze potrafili to przetrawić, nie rozumiem czasami mentalności Polaków, no ale cóż...
jaCoOne
Początkujący
Początkujący

Postprzez michau » 05 gru 2011, 17:59

''jak sie wybijesz to cie chwycą za kostki" taka prawda niestetyy
michau
Początkujący
Początkujący

Postprzez savas » 22 sty 2012, 15:19

"Poczuj róznice to film a to życie ale ty tego nie rozumiesz od dawna" Dla każdego Hejtera te słowa kieruje Jacek już w beefie z Onarem.
savas
Wkręca się
Wkręca się

Powrót do Media (Radio / TV)