Welcome! Anonymous

Wielka ściana z graffiti przy Ratuszu na Bielanach

"Because these walls don't lie, lie, no"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Wielka ściana z graffiti przy Ratuszu na Bielanach

Postprzez Hax » 28 wrz 2010, 17:56

Chcesz namalować grafiiti na ogromnej ścianie ustawionej w samym sercu Bielan tuż przy ratuszu dzielnicy? Wystarczy, że zgłosisz się do pierwszego w historii dzielnicy konkursu graffiti. Zgłoszenia tylko do 1 października.
"Maluj z głową na Bielanach" to największa tego typu impreza w dzielnicy.

- Szykuje się się niezła impreza, na której powinien zjawić się każdy miłośnik graffiti - zachęca Marta Łącka, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Bielan. - To doskonała okazja na zlikwidowanie szarości miejskich zakątków, a przede wszystkim na przybliżenie sztuki street artu - dodaje.

- Młodzi artyści będą mogli szerszej publiczności zaprezentować swój talent jakim jest malowanie graffiti - mówi Grzegorz Pietruczuk, wiceburmistrz Bielan.

Aby wziąć udział w konkursie, do 1 października należy przesłać swój projekt o dowolnej tematyce w formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A2. Prace należy przesyłać na adres mrb@poczta.bielany.waw.pl lub dostarczyć osobiście pod adres: Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak, 01-011 Warszawa, ul. Andersena 4 z dopiskiem "Konkurs graffiti"

Spośród nadesłanych prac specjalnie powołane jury wybierze zwycięzcę, który przeniesie swoje dzieło na ogromną ściankę ustawioną tuż przy ratuszu Dzielnicy Bielany.

Organizatorem konkursu jest Młodzieżowa Rada Bielan, partnerem jest Urząd Dzielnicy Bielany. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.mrb.bielany.waw.pl

Kim jest MRB? Młodzieżowa Rada Bielan została reaktywowana na początku 2007 roku. Jej celem jest reprezentowanie i wspieranie młodzieży mieszkającej na Bielanach.

Zasada funkcjonowanie MRB jest prosta. Zgłaszasz się do nas ze swoim pomysłem, a my pomagamy w jego realizacji. Myślisz, że to niemożliwe? Zgłosiła się do nas młodzież z osiedla Wrzeciono. Powiedzieli, że brakuje im "skateparku", że nie mają gdzie pojeździć na deskorolce. MRB we współpracy z profesjonalną firmą przygotowała projekt toru z przeszkodami, a władze naszej Dzielnicy znalazły teren i fundusze na budowę.

Efekt?! Od 2008 roku działa skatepark. Przez te dwa lata przewinęły się przez niego tysiące osób. Potrzebowaliśmy kilku miesięcy, żeby spełnić marzenie młodzieży z osiedla Wrzeciono. Twoje też możemy spełnić - wystarczy, że do nas napiszesz: mrb@poczta.bielany.waw.pl.
Avatar użytkownika
Hax
Administrator
Administrator
 
Posty: 830
Dołączył(a): 20 gru 2009, 20:10
Lokalizacja: Żagań
Propsy: 19

Re: Wielka ściana z graffiti przy Ratuszu na Bielanach

Postprzez zajawka_kipi » 03 gru 2011, 18:46

Gdzie mozna wyniki obejrzec ..?
zajawka_kipi
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 12
Dołączył(a): 03 gru 2011, 18:23


Powrót do Graffiti

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości