Welcome! Anonymous

Wybory 2010! Kto jest twoim faworytem? Na kogo oddasz głos?

"Jego ku**a ma* senacka obietnica bez pokrycia, nie pie**ol mi o ludziach, najpierw naucz się ich życia"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Re: Wybory 2010! Kto jest twoim faworytem? Na kogo oddasz gł

Postprzez danek » 29 cze 2010, 12:26

Ludzie MUSZĄ KUPOWAĆ ale MOGĄ WYBIERAĆ
danek
Początkujący
Początkujący

Postprzez eldoes » 05 lip 2010, 14:39

No a zazwyczaj wybierasz to co tańsze, jak chcesz jakości płacisz więcej. Nasza demokracja jest bardzo młoda, każdy z polityków to podkreśla, ale żaden nie zna recepty na to żeby ta demokracja rozwijała się. Każdy mówi (np. wczoraj po wyborach) coś takiego: Polacy zmienili tok myślenia, jesteśmy na dobrej drodze, nasze społeczeństwo poczuwa się do swoich obywatelskich obowiązków. Z jednej strony fajnie, że ludzie chcą mieć jakikolwiek wpływ na władzę, ale sporo osób olewa wybory myśląc, że ich głos się nie liczy. To fakt, że nie ma u nas żadnej mega opcji politycznej, bo gdyby była jakiś inna partia niż PO czy PiS, która miała by konkretny plan to miałaby i duże poparcie, ale takowej nie ma. W Polsce jest albo postkomuna, albo prawicowcy (liberałowie - PO i PiS - chadecja) - kłócą się non stop w tym sejmie, a obie mają rodowód w AWSie. Skoro Kaczyński powtarza non stop, że trwa woja polsko - polska, to mnie się takiego idioty nie chcę słuchać. Nasz system jest chory, bo mamy zbyt duże rozdrobnienie polityczne, gdyby były dwie znaczące partie, ale z konkretnymi założeniami byłoby zupełnie inaczej.

A co do Korwina-Mikke, to faktycznie jak mówi/pisze lady_quas - to homofob, szowinista, rasista i Bóg wie co jeszcze. Ja też nie jestem jakiś w chuj liberał, ale bez przesady, aby wprowadzać dyktaturę w Polsce. Nawet gdyby został prezydentem to i tak by najwyżej wetował ustawy/reformy. Musiałby mieć raczej poparcie w armii, żeby w razie czego dokonać zamachu stanu, ale to raczej wykluczone, hehehe. Nawet gdyby był jedynym kandydatem na prezydenta, to bym na niego nie zagłosował. Sory, ale jakby ten dzik miał cokolwiek w Polsce do powiedzenia, to tu by było gorzej niż jest. A propo`s przy filozofie to on pewnie nawet nie stał :d
eldoes
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 2

Postprzez Pietras » 05 lip 2010, 21:08

nie wyobrazacie sobie nawet jaki strach ogarnia czlowieka gdy wchodzi w nocy na gazeta.pl a tam kaczynski prowadzi... szczescie w nieszczesciu ze sposrod 2 kandydatow nienadajacych sie na prezydenta nie zostal wybrany ten gorszy.
Pietras
Moderator

Postprzez Hax » 05 lip 2010, 21:31

hehe strach to za mocne słowo :) ale jak w TVP1 wieczorem widziałem że prowadzi Kaczyński, to nie było fajne uczucie :)
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez eldoes » 05 lip 2010, 23:17

No ja nie wiem kto tak kłamał ;d Ale Korwin-Mikke uważa, że Komorowski wygrał dlatego, bo tak chciały media, a dokładnie TVN ;d.
eldoes
Wkręca się
Wkręca się

Postprzez lady_quas » 06 lip 2010, 00:35

No spoko, to teraz będziecie zapierdalać do 80tki, bo przeszkadzało Wam, że pierwsza dama będzie srała do kuwety :-)
A Korwinowi ktoś w końcu powinien zamknąć pysk..
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 22

Postprzez eldoes » 06 lip 2010, 10:09

Ale mówisz o takim politycznym wykończeniu Korwina-Mikke czy o takim dosłownym - przez jakiegoś asasyna - bo to różnica ;p
eldoes
Wkręca się
Wkręca się

Postprzez lady_quas » 06 lip 2010, 11:57

take a guess moby ;-)
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez eN » 06 lip 2010, 12:06

W sumie moje najszczersze gratulacje dla narodu, który wybiera sobie za prezydenta kogoś prezentującego tak żenująco niski poziom jako osoba... i jako polityk zresztą pewnie też.

Ahh, wolność słowa, Damo, Ty możesz nadawać na niego, on nie szanować głosu kobiet ^.^'
eN
Wkręca się
Wkręca się

Postprzez lady_quas » 06 lip 2010, 12:17

W moim przypadku to więc wolność słowa, w jego - seksizm ;-)
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polska i świat