Welcome! Anonymous

Wybory 2010! Kto jest twoim faworytem? Na kogo oddasz głos?

"Jego ku**a ma* senacka obietnica bez pokrycia, nie pie**ol mi o ludziach, najpierw naucz się ich życia"

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Wybory 2010! Kto jest twoim faworytem? Na kogo oddasz głos?

Postprzez danek » 30 maja 2010, 10:49

Korwin Mikke- gdyby miał władze absolutną postawiłby gospodarkę na nogi, z polski stworzyłby silny kraj który liczy się na arenie politycznej. Jest to człowiek inteligentny rozumiejący prawa natury, od których ludzkość coraz bardziej odbiega, dlatego znaczna część społeczeństwa nie rozumie jego toku myślenia. Nie twierdzę tym samym, że ludzie którzy się z nim nie zgadzają są "głupi". Dla mnie jest to filozof któremu warto dać szanse.
danek
Początkujący
Początkujący

Re: Wybory 2010! Kto jest twoim faworytem? Na kogo oddasz gł

Postprzez Szczegut » 30 maja 2010, 14:54

Dla mnie Mikke zdaje się mało wiarygodny. Jest dosyć barwną postacią ale właściwie niczym wielkim chyba jak na razie się nie popisał (mogę się mylić). Pamiętam kiedyś pewien spot wyborczy w którym opowiadał o konieczności wprowadzenia w Polsce kary śmierci. Podoba mi się to że jego program zakłada ujednolicenie tego naszego śmiesznego prawa i gdzie nie gdzie zaostrzenie rygoru, no ale cóż - i tak większość w rękach rządu. Wiem że też ponoć chciałby częściowo zalegalizować zielone więc hmm... No nie powiem że jestem wielkim entuzjastą legalizacji ale jest coś w tym że nie jest ona złem ostatecznym :) Ja osobiście największe szanse daje Komorowskiemu. Na pewno nie zagłosuję na Kaczyńskiego ani Olechowskiego. Mikke może i ma ciekawą wizję ale nie wydaje mi się wiarygodnym człowiekiem ;)
Szczegut
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 1

Postprzez lady_quas » 30 maja 2010, 18:52

JKM filozofem? Nie jestem feministką, ale teksty o tym, że odebrałby prawo wyborcze większości, przede wszystkim kobietom (które wg. niego całkowicie pozbawione są zdolności logicznego rozumowania), że stadionowi chuligani to najwięksi patrioci, że rolników za blokady należy lać po mordach, że w ruchu drogowym powinno uwzględniać się szybkość, nie bezpieczeństwo, że w Polsce winno się zastosować dyktaturę, to żadna filozofia a stek bzdur i udawany nonkonformizm. Homofob, antysemita, rasista, pseudo-socjolog i szowinista nie powinien reprezentować tego kraju z przekonaniem, że poprzedni rządzący byli w hierarchii niżej niż Adolf Hitler. Skoro ludzie po studiach to dla niego idioci, bo sam nie był w stanie skończyć 4 kierunków, których się podjął, a za to że jestem tolerancyjna - kopnąłby mnie w twarz, to wybaczcie, ale musiałabym być niesprawna umysłowo, żeby oddać głos na takiego człowieka. I wiem to, choć kiepski ze mnie politolog :)
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 22

Postprzez danek » 30 maja 2010, 19:46

Również nie jestem politologiem ale uważam że gość ma to coś co pozwoliło by w sejmie zaprowadzić porządki gdyby miał taką władze.. rzecz jasna nie udałoby mu się zrealizować wszystkich ''niekonwencjonalnych" pomysłów. Wolałbym szczerego świra na czele państwa niż zakłamane świnie??
danek
Początkujący
Początkujący

Postprzez Hax » 30 maja 2010, 20:01

Prezydent nic w sejmie nie zrobi nie ma takiej władzy, a co do samego Korwin, to lubię oglądać jego wypowiedzi bo to niezły kabaret, jednak na przywódce Państwa się nie nadaje, ma zbyt skrajne poglądy.
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez lady_quas » 30 maja 2010, 21:15

Żeby wyciągnąć ten kraj na prostą trzeba raczej genialnego polityka, niż pajaca, który bredzi co mu ślina na język przyniesie :)
A mad rhyme, for mad times, that's what's up! Like James Brown I'm sayin it loud, am I loud enough?
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez danek » 30 maja 2010, 22:35

Tak naprawdę trzeba nam więcej wolności gospodarczej typu najpierw zakładam firmę a do 60 dni mogę załatwiać papierkową robotę. itp. trzeba polityka, który ułatwi i uprości polskie prawo.
danek
Początkujący
Początkujący

Postprzez lady_quas » 02 cze 2010, 15:57

Eric B for president!!!
lady_quas
Ogarnia
Ogarnia

Postprzez danek » 29 cze 2010, 12:17

No to teraz Kaczor
danek
Początkujący
Początkujący

Postprzez NiePerDoll » 29 cze 2010, 12:22

Wybór jest wielki teraz, któryś z nazwiskiem zaczynającym się na literę K. Co byśmy nie wybrali, i tak będzie źle.
NiePerDoll
Początkujący
Początkujący

Następna strona

Powrót do Polska i świat