Welcome! Anonymous

Zagraniczne premiery 2012

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Zagraniczne premiery 2012

Postprzez mario1447 » 28 gru 2011, 22:44

Bliźniaczy temat do tego z polskiego ;)

1. Brother Ali - Mourning In America & Dreaming In Color (2012)
2. Gangrene (The Alchemist + Oh No) - Vodka & Ayahuasca (2012)

Tradycyjnie jak czegoś brak (a brak na pewno xD) - piszcie :)
mario1447
Ogarnia
Ogarnia

Propsy: 7

Re: Zagraniczne premiery 2012

Postprzez kamil » 30 gru 2011, 15:36

Big Boi - Daddy Fat Sax: Soul Funk Crusader (2012) oraz nowy OutKast i solo Andre 3000 o nieznanym tytule. To pewniaki (pod względem jakości, które kupuję w ciemno), więc śmiało czekam, ponieważ w tym roku produkcje, na które czekałem, niestety mnie zawiodły. Dodałbym jeszcze w sumie Nasty od Esco. Reszta to rzeczy poza rapowe, których wyczekuję i znam zapowiadane daty premier. Zazwyczaj jak czegoś słucham, to dowiaduję się na bieżąco z singli lub klipów, inne zapowiedzi jakoś przelatują gdzieś obok (oczywiście w kwestii wykonawców, którzy nie należą do kanonu NAJBARDZIEJ ULUBIENI). Dlatego takie stanowisko jak powyżej. Brothera Ali przesłucham, do Gangrene jakoś mnie nie ciągnie. A właśnie, jeszcze nowy Goodie Mob (o ile to nie plotki) wchłonę z zachłannością, tym bardziej, że ma wyjść w pełnym zestawieniu z Cee-Lo!
kamil
Wkręca się
Wkręca się

Propsy: 5

Powrót do Zagraniczny