Welcome! Anonymous

Zasady uzyskania patronatu nad płytą

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Regulamin działu
1. W celu usprawnienia pracy na forum, prosimy o podsyłanie linków do nowo założonych tematów o konkretnych albumach na maila hax@4elementy.pl. Płyty będą sukcesywnie dodawanie do katalogu albumów, tak żeby w przyszłości móc łatwo je odnaleźć.
2. Każdy dodawany topic o konkretnej płycie, powinien zawierać okładkę, tracklistę i kilka zdań własnej opinii.

Zasady uzyskania patronatu nad płytą

Postprzez Hax » 09 sty 2010, 15:45

Zasady uzyskania patronatu nad płytą:

Podstawowym warunkiem uzyskania Naszego patronatu nad Waszymi produkcjami jest dostarczenie na adres: info@4elementy.pl próbki materiału wraz z krótką informacją o zespole i płycie.

Po zapoznaniu się z materiałem udzielimy odpowiedzi o przyznaniu patronatu. W przypadku odrzucenia prośby o patronat nad płytą, nie jesteśmy zobowiązani do podania przyczyny.

W momencie przyznania przez Nas patronatu nad Waszą produkcją należy umieścić logo 4Elementy.pl na okładce i wszelkich innych materiałach promocyjnych płyty. Następnie dodać informację o płycie w dziale 'Rap - Polski', a link do utworzonego tematu przesłać na adres: Obrazek (w ciągu 24 godziny dany temat zostanie przyklejony, dzięki czemu informacja o Twojej płycie będzie wyróżniona).

Logo 4Elementy.pl można pobrać pod tym linkiem.

UWAGA!!!
Pliki mp3 należy wrzucać na serwery typu sendspace.pl, wyslijto.pl, a w mailu wkleić jedynie link do produkcji. Maile z załączonymi plikami mp3 będą automatycznie odrzucane!!!
Avatar użytkownika
Hax
Administrator
Administrator
 
Posty: 830
Dołączył(a): 20 gru 2009, 20:10
Lokalizacja: Żagań
Propsy: 19

Powrót do Polski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość