Welcome! Anonymous

Zmiany w dziale RAP - co Wy na to?

Sugestie, uwagi dotyczące strony forum 4 elementy

Moderatorzy: Hax, Kondzik

Co sądzisz o proponowanych zmianach?

Jestem za, wszystko zostało świetnie opracowane!
0
Brak głosów
Jestem za, ale przydałoby się kilka poprawek.
2
100%
Nie podobają mi się kompletnie.
0
Brak głosów
Zwisa mi to.
0
Brak głosów

Razem głosów : 2

Zmiany w dziale RAP - co Wy na to?

Postprzez Kondzik » 31 lip 2011, 11:43

Chciałbym zapytać Was o opinię co do zmian w dziale RAP. Jak widać jest w nim mały bałagan, przydałoby się to uporządkować. Co Wy na to, aby przygotować jakiś standard zakładania wątków w tym dziale? Oto malutki szkic:

Tematy o albumachpowinny wyglądać następująco: wzór na nazwę wątku to: "Artysta - Tytuł albumu (Rok wydania / rok planowanej premiery)". W razie, gdyby tytuł i data premiery nie była jeszcze znana, w miejscu tych informacji powinno pojawić się "TBA" czyli "To Be Announced" ("Do ogłoszenia"). Zatem przykładowo nazwa tematu o nadchodzącej płycie Onara, której ani tytuł wydania, ani rok planowanej premiery nie są znane, powinna wyglądać tak: "Onar - TBA (TBA)". Przy zakładaniu tematu należy wkleić okładkę oraz tracklistę, jeżeli oczywiście są już dostępne, a także napisać kilka słów od siebie, posty nie powinny być czysto "informacyjne", choć mogą.

Tematy o artystach powinny zawierać krótką informację o nich, a także ich dyskografię oraz w miarę możliwości odnośniki do tematów z tego forum o ich albumach. Dobrze by było, gdyby zawierały również listę występów gościnnych oraz teledysków z ich udziałem.

Luźne kawałki danego artysty, dyskusje nt. jego gościnnych zwrotek, powinny mieć miejsce w temacie o tym artyście.

Wszelkie wywiady z danym artystą powinny znaleźć się w temacie o tym artyście w dziale Media. Nie zakładamy oddzielnych wątków dla poszczególnych wywiadów, dzięki czemu nie zrobi się bałagan i wszystkie wywiady będą w jednym miejscu. Tutaj w sumie mam dylemat, czy nie lepiej byłoby wywiady z artystami wklejać w temacie o danym artyście ale w dziale RAP.

Co sądzicie o tym wszystkim? Jeśli opinie będą przychylnie to zajmę się uporządkowaniem działu wg tych standardów. :)
Kondzik
Moderator

Propsy: 23

Re: Zmiany w dziale RAP - co Wy na to?

Postprzez Hax » 31 lip 2011, 18:06

ja jestem jak najbardziej za, i fajnie byłoby ogarnąć (zaktualizować) katalog płyt, kiedyś go założyłem dodałem sporo albumów tam, ale w pewnym momencie przestałem to aktualizować, a sporo nowych wątków doszło, i fajnie jakby wszystko było na bieżąco dodawane, wtedy łatwo znaleźć temat o interesującym nas albumie :)

Można też taki katalog artystów zrobić
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Kondzik » 31 lip 2011, 19:47

No wczoraj właśnie zająłem się uaktualnianiem spisu albumów, na razie dodałem te z pierwszych dwóch stron w dziale. Katalogiem artystów również się zajmę. :)
Kondzik
Moderator

Postprzez Hax » 31 lip 2011, 19:50

super, dobrze że jest Kondzik na forum :D
Hax
Administrator
Administrator

Propsy: 19

Postprzez Kondzik » 01 sie 2011, 14:56

Zaktualizowałem Katalog Albumów o wieeeeeeele pozycji, stworzyłem również Katalog Artystów - http://forum.4elementy.pl/katalog-artystow-t1437.html. :)
Kondzik
Moderator

Powrót do Opinie i sugestie